درباره ما

با سلام خدمت دوستان عزیز و مهربان.

همان طور که در سایت می بینید پوسته ها و اسکریپت هایی که توسط گروه آماده سازی می شود به صورت آنلاین  با مناسبترین قیمت برای فروش شما دوستان عزیز قرار داده خواهد شد، محصولاتی که برای فروش قرار می دهیم به صورا پک کامل می باشد به این صورت که تمامی محصولاتی که نیاز به فایل راهنما داشته باید در پکی که دانلود می کنید قرار داده شده و شما می توانید به راحتی محصول خریداری شده را نصب و راه اندازی کنید این کار باعث می شود به دانسته های شما افزوده شود.

خوب برای دوستانی که توان نصب محصولات را ندارند چاره ای اندیشیدیم که می توانید با یک ایمیل و ارسال جزئیات هاست پوسته برای شما نصب و راه اندازی شود.

مهم: دقت کنید با خرید محصول از سایت ما کار ما با شما خریداران عزیز تمام نخواهد شد و اعضای گروه ۲۴ ساعته منتظر ایمیل های شما هستند که بتوانند مشکلات شما را هر چه سریعتر مورد بررسی قرار دهند.

نکته: اگر در قیمت محصولات نظری دارید یا احساس می کنید سایت ما گران فروشی می کند بازم ما با آغوش گرم نظر شما را مورد بررسی قرار می دهیم بنابراین در مورد قیمت ها می توانید نظر دهید.

تمامی محصولات با مواردی که در دنیای اینترنت می بینید متفاوت می باشد و محصولات ما چندین بار توسط اعضای گروه مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

هدف ما فقط رضایت شما دوستان عزیز هست همین…

موفق و پیروز باشید.