کسب در آمد

با ۲۰% کمیسیون!

چرا سیستم کسب درآمد فروشگاه دیزاین!

سیستم کسب درآمد یا Affiliate Marketing سیستمی است که به سایت ها، وبلاگ ها و افراد فعال در سایت های اینترنتی کمک می کند از طریق سایت یا فعالیت خود درآمد کسب کنند.

این روش درآمد، مناسب سایت ها و وبلاگ هایی است که منبع درآمدی ندارند و نمی توانند به راحتی برای سایت خود تبلیغات جذب کنند و به آنها کمک می کند بخشی از هزینه های خود را با معرفی سایت هایی که سیستم کسب درآمد دارند تامین کنند. معروف ترین سیستم کسب درآمد را سایت آمازون دارد که سایت هایی که محصولات آمازون را از طریق این سیستم معرفی می کنند از بابت فروش کمیسیون دریافت می کنند. درآمد از طریق سیستم کسب درآمد وقتی است که مشتری که شما معرفی می کنید خرید انجام دهد.

شما نیز می توانید با معرفی فروشگاه دیزاین در سایت، وبلاگ یا شبکه های اجتماعی درآمد کسب کنید. فروشگاه دیزاین سایت تجاری است و از طریق فروش محصولات مجازی(پوسته و اسکریپت)، درآمد کسب می‌کند. سیستم کسب درآمد به ما کمک می‌کند تا به جای پرداخت هزینه‌های بالای تبلیغات، درصدی از سود خود را با کاربرانی که ما را معرفی می‌کنند سهیم شویم.

برای معرفی فروشگاه دیزاین لینک منحصر به فردی در اختیار شما قرار می گیرد که در حقیقت نام کاربری شما به لینک اصلی اضافه شده است. پونیشا روی مرورگر کاربرانی که شما از طریق این لینک معرفی می کنید کوکی نصب می کند که مشخص می شود این کاربر از طرف چه کسی معرفی شده است. زمانی که او در سایت ثبت نام کند در لیست کسب درآمد شما قرار می گیرد و هر محصولی خرداری کند شما کمیسیون دریافت می کنید.

قبل از شروع قوانین سایت بخصوص بخش کسب درآمد را مطالعه کنید.

تمام افرادی که شما از طریق لینک منحصر بفرد خود معرفی می‌کنید، پس از ثبت نام، به نام شما ثبت می‌شوند و هر زمان آنها محصولی خرید کنند، بلافاصله کمیسیون دریافت خواهید کرد.

همان طور می دانید در حال حاضر به به ازای فروش هر محصول ۲۰ درصد کمیسیون در اختیار شما قرار خواهد گرفت برای مثال اگر شما یک محصول ۱۰۰۰۰۰ تومانی را به ۵ نفر بفروشید یعنی ۱۰۰۰۰۰ تومان کمیسیون دریافت خواهید کرد، به عبارتی با فروش ۵ محصول ۱۰۰۰۰۰ تومان کمیسیون دریافت خواهید کرد، فرصت را از دست ندهید و جزء برترین افراد باشید.

برای شروع روی تصویر زیر کلیک کنید.

register-affiliate