اطلاع از بروزرسانی محصول
9,900
تومان
نوع قالب
پشتیبانی از پنل مدیریت
نسخه محصول1.4.5
طراحی، توسعه و میزبانی راهکارهای مبتی بر وب
انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۵
ویرایش: ۴ دی ۱۳۹۵
بازدید: 146

همانطور که می دانید افزونه Easy Digital Downloads افزونه ای برای برای فروش فایل یا به طور کلی فروش محصولات مجازی برای سیستم مدیریت محتوا وردپرس می باشد . اما کاربرد این افزونه بدین صورت می باشد که شما میتوانید فقط یک فایل را با قیمت مشخص جهت فروش قرار دهید و امکان اینکه کاربر بخواهد قیمت را بصورت دلخواه وارد و پرداخت را انجام بده به هیچ وجه وجود ندارد ، اما شما با استفاده از این افزونه کاربردی به راحتی می توانید مبلغ دلخواه را در کنار افزونه edd نصب کرده و استفاده کنید. درگاه پرداخت این افزونه همان درگاهی است که برای افزونه EDD نصب و پیکربندی کرده اید بنابراین نیاز به تنظیمات خاصی ندارد.

پس از نصب و فعال سازی افزونه خریداری شده، شما میتوانید به راحتی با استفاده از یک تب ایجاد شده در قسمت افزودن محصول جدید این قابلیت را به وب سایت فروشگاهی خود اضافه کنید.

فایل های قابل دانلود: ,
مرورگرهای سازگار: , , , , , ,

طراحی، توسعه و میزبانی راهکارهای مبتی بر وب نالرز - مرجع پوسته و اسکریپت

کانال فروشگاه دیزاین در تلگرام
فقط کافیه 6 بار این محصول را، توسط لینک زیر به فروش برسانید.
همان طور می دانید یکی از بهترین و آسانترین روش برای کسب درآمد به صورت مادام العمر و بدون درد سر، فروش محصولات فروشگاه دیزاین توسط لینک بازاریابی خود، با بالاترین سود دریافتی 16 درصدی می باشد، تا همین الان هم دیر جنبیدید چون رقبای شما خیلی فعال تر از شما در حال کسب درآمد هستند.
مهم: لطفا قبل از قرار دادن محصول در سایت خود قوانین همکاردی در فروش را مطالعه کنید.
موجودی شما
قابل نمایش برای کاربر
تومان

امتیاز

هنوز نقد و بررسی نشده است! شما می توانید اولین کسی باشید نقدی می نویسید.

اگر نظر یا نقدی دارید ابتدا باید وارد شوید.