قوانین سایت

توافق با قوانین

این توافق‌نامه ای است بین شما و فروشگاه دیزاین به آدرس de5ign.ir . استفاده ازخدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین صورت می گیرد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت دیزاین این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین دیزاین بدون شرط موافقت کرده اید.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از این سایت را متوقف کنید. لطفا توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما شود.

فروشگاه دیزاین ممکن است در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات فروشگاه دیزاین استفاده کنند.

هیچ کاربری نیاز به ساختن ۲ حساب کاربری برای استفاده از امکانات فروشگاه دیزاین ندارد. با یک حساب کاربری از همه امکانات می توان به راحتی استفاده کرد. ایجاد دوحساب کاربری در فروشگاه دیزاین مجاز نمی باشد.

ختم همکاری

فروشگاه دیزاین این حق را برای خود محفوظ می دارد که حساب کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای سایت یا برای کاربران دیگر مشکل بوجود آورد، حقوق مالکیت و معنوی را رعایت نکنند، در گیری در موارد غیر اخلاقی، موارد جعل اسناد و مدارک، موارد مغایر با قوانین کشور و یا به دلایل مشابه دیگر بدون اخطار بسته خواهد شد.

پیامد های ختم همکاری

درصورت ختم همکاری به علت نقض قوانین سایت، حساب کاربری شما بسته شده و هیچ پرداخت و اعتباری را دریافت نخواهید کرد.

درصورت وجود بدهی، علاوه بر اینکه می‌بایست بدهی خود را با فروشگاه دیزاین تسویه کنید، می‌بایست هزینه زیان وارد شده و هزینه‌های حقوقی را نیز پرداخت کنید.

مسدود شدن کاربران

کاربران ممکن است برای نقض قوانین سایت اخطار دریافت کنند، اخطار اول دسترسی کاربر را محدود نخواهد کرد اما درصورت ارسال اخطار دوم سیستم بصورت خودکار کاربر را مسدود خواهد کرد.

حساب کاربری که مسدود شده است به هیچ عنوان باز نخواهد شد.

حساب کاربری

برای استفاده از امکانات سایت فروشگاه دیزاین و داشتن حساب کاربری می بایست ثبت نام کنید. شما موافقت می کنید در فرم ثبت نام ، فرم ویرایش پروفایل و در تمامی فرم هایی که در سایت در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاعات درست، دقیق و کامل قرار دهید.

کاربران موافقت می کنند

از هیچ روشی برای ارسال هرزنامه (اسپم) به دیگر کاربران استفاده نکنند.
وارد درگیری‌های لفظی، غیراخلاقی، بی‌ادبی و رفتارهای غیرحرفه ای با یکدیگر نشوند.
بیش از یک حساب کاربری ایجاد نکنند.

سیستم کسب درآمد

سیستم کسب درآمد سیستمی است که به کاربران اجازه می دهد درآمد کسب کنند. کاربران از طریق ارجاع کاربر جدید به فروشگاه دیزاین در زمانی که این کاربر محصولی از سایت خریداری کند، درآمد کسب می کنند.

چرا فروشگاه دیزاین مبلغی از درآمد خود را برای هر فرد، به کاربرانی که در سیستم کسب درآمد شرکت می کنند پرداخت می کند؟ فروشگاه دیزاین تبلیغات ندارد و تنها راه معرفی سایت از طریق سیستم کسب درآمد است و ما تصمیم گرفتیم به کسانی که ما را معرفی می کنند پاداش قابل توجهی اختصاص دهیم تا افراد بیشتری تمایل به معرفی دیزاین پیدا کنند. اگر شما از سرویس های ما راضی هستید ما را معرفی کنید و در عوض درآمد قابل توجهی کسب کنید.

در مورد قطع یا اصلاح سیستم کسب درآمد

فروشگاه دیزاین در هر زمان ممکن است، تصمیم به قطع این سیستم بگیرد. درصورت چنین تصمیمی یک هفته قبل اعلام شده و تمامی پرداخت ها تا زمان قطع برنامه بصورت کامل پرداخت می شود.

کپی رایت

محتوای سایت فروشگاه دیزاین، مانند متن، گرافیک، نرم افزار، تصاویر، آرم و لوگو متعلق به سایت فروشگاه دیزاین می باشد و تمام حقوق برای سایت فروشگاه دیزاین محفوظ است.

قوانین قبل از خرید

۱- کاربر عزیز زمان سفارش محصول مشخصات خود را کامل وارد کنید تا در صورت بروز مشکل مورد بررسی قرار گیرد.

۲- زمان خرید به نام پوسته مورد نظر دقت کنید در صورت خرید اشتباه به هیچ وجه پوسته تعویض نخواهد شد.

۳- لطفا برای پشتیبانی بهتر، مشکلات خود را از بخش ارسال تیکت پنل کاربری خود مطرح کنید، از ارسال ایمیل و یا ارسال مشکلات از فرم تماس با ما خودداری کنید، مشتریان بخش مربوط به خودشون را دارند و می توانند به راحتی تیکت ارسال کنند.

۴- فقط پوسته ها و اسکریپت هایی که از سایت ما خریداری شوند مورد بررسی و پشتیبانی قرار خواهد گرفت.

۵- خرید از سایت فقط با عضویت و ورود می باشد و وارد کردن اطلاعات کامل زمان خرید اجباری می باشد.

۶- کاربران عزیز می توانند در مورد قیمت کالا و کیفیت مطلب و کیفیت پوسته ها و اسکریپت ها نظر ارسال کنند و بدانید به تمامی این موارد رسیدگی خواهد شد.

۷- سایت هایی که لینک ما را از انتهای پوسته حذف کنند شامل پشتیبانی نخواهند بود و در صورت درخواست پشتیبانی با هزینه خواهد بود حتی کوچکترین سوالات و مشکلات و همچنین در صورت قرار دادن مجدد لینک پشتیبانی به حالت اول برنمی گردد و فقط در صورتی پشتیبانی پوسته انجام خواهد شد که نصف هزینه پوسته را واریز کرده یا اینکه یک خرید دیگه انجام دهد.

۸- پیشنهاد قیمت کمتر فقط برای محصولات بیشتر از ۲۰۰۰۰ تومان فعال می باشد.

۹- دوستان عزیز شما حق استفاده از پوسته ها را فقط برای یک سایت دارید و در صورت استفاده در سایت های دیگر حتما باید با مدیر بخش مربوطه هماهنگ کنید.

۱۰- دوستان عزیز لطفا در ارسال پیشنهاد قیمت کمتر دقت کنید، پیشنهاد قیمت به طور مداوم غیرقابل قبول خواهد بود، ضمنا در صورت ارسال پیشنهاد و قبول شدن از سمت سایت باید نسبت به خرید اقدام کنید در غیر این صورت پیشنهاد های بعدی برای شما غیرفعال قبول خواهد شد.

۱۱- نصب پوسته ها در صورتی رایگان خواهد بود که در توضیحات محصول قید شده باشد در غیر اینصورت نصب پوسته به دلخواه مدیر رایگان یا با پرداخت هزینه خواهد بود.

۱۲- پشتیبانی پوسته و اسکریپت های سایت به غیر از مواردی که در توضیحات غیر شده به مدت ۶ ماه بوده.

۱۳- هر گونه تغییر در محصولات خریداری شده توسط طراحان سایت با دریافت هزینه خواهد بود و برای مشتریان با تخفیف ویژه این موارد انجام خواهد شد.

* مهم: منظور از پشتیبانی چیست؟ تمامی مشکلاتی که به هر دلیلی ممکن است در پوسته ی خریداری شده وجود داشته باشد به صورت کاملا رایگان رفع خواهد شد.

با تشکر از همکاری شما دوستان عزیز.